Skaner barkodi 2D pa tela

Mirë se vini në udhëzuesin tonë gjithëpërfshirës për skanerët e barkodit me valë 2D.Nëse jeni duke kërkuar për një skaner që kombinon komoditetin, lëvizshmërinë dhe performancën e lartë, keni ardhur në vendin e duhur.Si një furnizues i besueshëm i skanerëve me valë, ne kemi ekspertizën për të ofruar zgjidhjen më të mirë për nevojat tuaja të skanimit të barkodit.

Video e fabrikës MINJCODE

Ne jemi një prodhues profesional i përkushtuar ndajduke prodhuar me cilësi të lartëskanues barkodi 2D pa tela.Produktet tona mbulojnë skanerë me valë 2D të llojeve dhe specifikimeve të ndryshme.Nëse nevojat tuaja janë për industrinë e shitjes me pakicë, mjekësore, magazinimi apo logjistike, ne mund t'ju ofrojmë zgjidhjen perfekte.

Përveç kësaj, teknikët profesionistë në ekipin tonë i kushtojnë vëmendje të madhe performancës së skanerit, dhe vazhdimisht përmirësojnë dhe inovojnë për të përmbushur nevojat në ndryshim të klientëve.Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbimin dhe mbështetjen më të mirë për të siguruar që çdo klient të ketë përvojën më të mirë të mundshme.

Takohem meOEM & ODMurdhërat

12-36 muaj garanci, 100%cilësisëinspektim, RMA≤1%

Ndërmarrje e teknologjisë së lartë, dhjetëra patenta për dizajn dhe dobi

Dorëzimi i shpejtë, MOQ 1 njësi e pranueshme

Ekipi profesional i R&D, mbështetje teknike gjatë gjithë jetës

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Rekomandim për barkodin pa tel 2d skaner

A Skaneri 2D i barkodit me valëështë e nevojshme kur thjesht nuk është e mundur të përdoret një skaner barkodi me tela.2Dskanerë të barkodit USB me valëjanë një zgjedhje e shkëlqyer për numërimin e inventarit dhe për skanimin e artikujve që janë shumë të rëndë për të sjellë në stacionin POS.Ka shumë lloje të ndryshme të konfigurimeve të skanuesit të barkodit pa tel, prandaj sigurohuni që të merrni skanerin më të mirë të barkodit për biznesin tuaj.Të tilla si:MJ2880,MJ3650,MJ2850,MJ2870etj.

Nëse keni nevojë për ndihmë në zgjedhjen e një profesionistiskaner i barkodit pa tela 2dpër ty,ju lutem na telefononi.

Nëse keni ndonjë interes ose pyetje gjatë zgjedhjes ose përdorimit të ndonjë skaneri barkodi, ju lutemi klikoni lidhjen më poshtë dërgoni kërkesën tuaj në postën tonë zyrtare(admin@minj.cn)direkt!MINJKODI është e përkushtuar për kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë së skanerit të barkodit dhe pajisjeve të aplikimit, kompania jonë ka 14 vjet përvojë në industri në fushat profesionale dhe është njohur shumë nga shumica e klientëve!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shqyrtime të skanerit të barkodit 2D

Lubinda Akamandisa nga Zambia:Komunikimi i mirë, dërgohet në kohë dhe cilësia e produktit është e mirë.Unë rekomandoj furnizuesin

Amy borë nga Greqia:furnizues shumë i mirë që është i mirë në komunikim dhe dërgon në kohë

Pierluigi Di Sabatino nga Italia: shitësi i produkteve profesionale mori shërbim të shkëlqyeshëm

Atul Gauswami nga India:Angazhimi i furnizuesit është i plotë në një kohë dhe i është afruar shumë mirë klientit. cilësia është vërtet e mirë. Unë e vlerësoj punën e ekipit

Jijo Keplar nga Emiratet e Bashkuara Arabe:Produkt i shkëlqyeshëm dhe një vend ku plotësohen kërkesat e klientit.

këndi Nicole nga Mbretëria e Bashkuar:Ky është një udhëtim i mirë blerjeje, kam marrë atë që kam skaduar.Kjo është ajo.Klientët e mi japin të gjitha reagimet "A", duke menduar se do të porosisja përsëri në të ardhmen e afërt.

Avantazhi i skanuesit të barkodit me valë

Skaner barkodi 2d wirelesskanë disa përparësi ndajskanues barkodi me tela.Ato mund të përdoren nga distanca pa pasur nevojë të lidhen me një sistem operativ të centralizuar.Ato funksionojnë me bateri dhe kjo do të thotë se nuk duhet të futen në prizë elektrike.Ato ulin kostot, çojnë në efikasitet të madh të punëtorëve, reduktojnë kostot e punës dhe ndihmojnë në përmirësimin e biznesit tuaj.Në vend të gjithë kohës dhe përpjekjes që kërkohet për të sjellë artikujt në një vend qendror për t'u skanuar, punonjësit mund të shkojnë dhe t'i skanojnë artikujt kudo që ato ruhen.Duke përdorur wirelessskanerë të barkoditdo t'ju ndihmojë të qëndroni në krye të niveleve të stokut tuaj të inventarit, si dhe kur asetet tuaja duhet të mirëmbahen dhe përfundimisht të asgjësohen.

https://www.minjcode.com/wearable-barcode-scanner-finger-qr-code-scanner-minjcode-product/

Rreth skanerëve të barkodit pa tela

Skanera barkodesh pa tela dhe pa telakomunikoni duke përdorur frekuenca radio ose më shpesh, lidheni duke përdorur teknologjinë Bluetooth.Skaneri komunikon me një stacion karikimi (stacion bazë) ose edhe drejtpërdrejt në një tablet me disa nga skanerët celularë më kompakt me valë.Kur përdoret me një stacion bazë, ka një kordon ndërfaqe që futet në kompjuter, arkë ose pajisje nëpërmjet USB ose RS232.Kur përdorni RS232, do t'ju duhet një furnizim me energji elektrike, por kur përdorni USB, kompjuteri e rimbushskaner i barkoditkur kthehet në bankën e të akuzuarve.Për më tepër, mund të blini një furnizim me energji elektrike që do të sigurojë një burim të dedikuar energjie plus një karikim më të shpejtë.Nganjëherë ngarkimi USB mund të marrë pak kohë për ta rimbushur plotësisht skanerin.

 

Ka disa avantazhe të mëdha për të blerë një skaner barkodi pa tel.Më pak kabllo do të thotë më pak rrëmujë rreth hapësirës suaj të punës pa i pasur telat e tërheqjes nëpër një stol.Gjithashtu ju lejon të shkoni te sendet e rënda në vend që t'i çoni përsëri në pikën e shitjes.Kjo do t'ju kursejë kohë dhe burime.Ne zbulojmë se lëvizja pa tel është e shkëlqyeshme për industri të tilla si Mjekësia, Dyqanet e Shisheve, Dyqanet e Pajisjeve, Dyqanet e Komoditeteve, Dyqanet e Përgjithshme, Çerdhet dhe Dyqanet e Ushqimit.ASkaneri i barkodit me valë 1D/2ddo të ishte ideale për këto situata.

 

Ne ofrojmë një gamë tëskaner dore 2d i barkoditdheSkanues barkodi pa tela 2d pos, ideale për Windows, iPhone dhe Android, duke përfshirë aksesorët idealë përZgjidhje POS.

SI MUND TË NDIHMOJNË ZGJIDHJET E BARKODEVE NË INDUSTRINË PRODHIMTARE

Skaneri i barkodit pa tela 2D: Udhëzuesi i fundit

Çfarë është një skaner 2D i barkodit me valë?

Skaneri i barkodit me valë 2D është një pajisje që mund të lexojë dhe interpretojë barkodet dydimensionale me valë.

Çfarë lloje barkodesh mund të lexojë një skaner barkodi pa tel 2D?

Një skaner barkodi pa tel 2D mund të lexojë të gjitha llojet e1D dhe 2Dbarkodet duke përfshirë kodet QR dhe kodet e Matricës së të Dhënave.

Sa kohë zgjat bateria në një skaner 2D të barkodit me valë?

Jetëgjatësia e baterisë së një skaneri të barkodit me valë ndryshon në varësi të përdorimit, por shumica e modeleve mund të zgjasin për disa orë me një karikim të vetëm.

A mund të përdoret një skaner 2D i barkodit pa tel me pajisjet celulare?

Po, shumica e skanuesve të barkodit pa tel 2D janë të pajtueshëm me pajisjet celulare, duke përfshirë telefonat inteligjentë dhe tabletët.

Cilat industri përdorin zakonisht skanerët e barkodit me valë 2D?

Industritë që përdorin zakonisht skanerët e barkodit pa tela 2D përfshijnë kujdesin shëndetësor, prodhimin, shitjen me pakicë dhe logjistikën.

Cilat janë avantazhet e përdorimit të një skaner barkodi pa tel 2D?

Përparësitë e përdorimit të një skaneri barkodi pa tel 2D përfshijnë saktësinë e përmirësuar, efikasitetin e rritur dhe reduktimin e gabimeve.

Pse skaneri im i barkodit me valë 2D nuk funksionon siç duhet?

Kjo mund të jetë për shkak të arsyeve të mëposhtme:
Sigurohuni që skaneri të jetë i ngarkuar dhe të ketë fuqi të mjaftueshme.
Kontrolloni që lidhja Bluetooth është krijuar me sukses.
Sigurohuni që aplikacioni ose softueri që po përdorni të jetë i pajtueshëm me skanerin.
Provoni të rindizni skanerin dhe ta lidhni përsëri.

Efikasiteti dhe Fleksibiliteti

Skanerët e barkodit pa tela

Skanerët e barkodit me valë luajnë një rol vendimtar në rritjen e efikasitetit të procesit të arkëtimit.MINJCODE'sskanim me valëvargu ka kapacitetin për të skanuar me shpejtësi dhe saktësi barkode të madhësive dhe kushteve të ndryshme, duke iu përshtatur një game të gjerë skenarësh aplikimesh.Këto përfshijnë skanimin e artikujve në sportelet e kthimit, artikujt e rëndë në karrocat e blerjeve, kuponat celularë gjatë arkës, barkode të vegjël në departamentin e bizhuterive dhe të dhëna nga dokumentet e udhëtimit.Produktet tona ofrojnë produktivitet të shtuar dhe komoditet skanimi në industri të tilla si shitja me pakicë, kujdesi shëndetësor, magazinimi dhe shpërndarja, si dhe transporti dhe logjistika.

A është skaneri i barkodit me valë i MINJCODE i duhuri për mua?

Skanerët me valë të MINJCODE mund të integrohen pa probleme në ndërfaqe të shumta, duke siguruar lidhje me sistemet e hostit ose PC dhe duke ofruar efikasitet optimal operacional përmes veçorive, funksionalitetit dhe besueshmërisë së tyre superiore.Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë një përvojë të jashtëzakonshme shërbimi, së bashku me mbështetjen teknike, mbështetjen e zhvilluesve, shërbimet e riparimit dhe një garanci dyvjeçare për të gjitha produktet tona.

Për cilat aplikacione mund të përdoret skaneri me valë?

Liria pa tela dhe pa tel e ofruar nga komunikimet me valë Bluetooth® i lejon përdoruesit të largohen nga pajisja pritës, duke rritur kështu produktivitetin dhe komoditetin e skanimit në industri të ndryshme duke përfshirë shitjen me pakicë, kujdesin shëndetësor, magazinimin dhe shpërndarjen, si dhe transportin dhe logjistikën.Produktet tona janë lider në industri1D CCD/Lazerdhe teknologjia e barkodit të imazherit 2D, duke lehtësuar integrimin e qetë në një sërë mjedisesh të ndryshme biznesi.

Puna me Ne: Një fllad!

1. Kërkoni komunikim:

Konsumatorët dhe prodhuesit për të komunikuar nevojat e tyre, duke përfshirë funksionalitetin, performancën, ngjyrën, dizajnin e logos, etj.

2. Marrja e mostrave:

Prodhuesi bën një makinë mostër sipas nevojave të klientit, dhe klienti konfirmon nëse i plotëson kërkesat.

3. Prodhimi i personalizuar:

Konfirmoni që kampioni i plotëson kërkesat dhe prodhuesi fillon të prodhojë skaner me barkode.

 

4. Inspektimi i cilësisë:

Pas përfundimit të prodhimit, prodhuesi do të kontrollojë cilësinë e skanerit të barkodit për t'u siguruar që ai plotëson kërkesat e klientit.

5. Paketimi i transportit:

Sipas kërkesave të klientëve për paketim, zgjidhni rrugën optimale të transportit.

6. Shërbimi pas shitjes:

Ne do të përgjigjemi brenda 24 orëve nëse shfaqet ndonjë problem gjatë përdorimit të klientit.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

FAQ

A keni certifikata CE FCC për këtë skaner 2D të barkodit me valë?

Po, ne aplikuam CE, FCC, Rohs,BIScertifikata për të gjithë skanerët tanë të barkodit.

Jeni një kompani tregtare?

Jo, ne jemi prodhues profesionistë të skanuesve të barkodit nga Kina.

A mund të ofroni shërbim OEM për këtë skaner 2d të barkodit me valë?

Po, shërbimi OEM &ODM është i disponueshëm me MOQ500 copë.

Si të kontrolloni performancën e qëndrueshme?

Ne marrim prodhimin e linjës së montimit gjatë gjithë procesit.Çdo produkt testohet para dorëzimit.

A është çmimi i arsyeshëm?

MINJKODIështë fabrika origjinale, ne ofrojmë çmimin e fabrikës.Për sasi të mëdha, ju lutemi kontaktoni me shitjet tona.

Pse klienti na zgjedh neve?

Me sistem rreptësisht të kontrollit të cilësisë.Shërbimi i menjëhershëm pas shitjes.

A ka ndonjë shqetësim për shëndetin ose sigurinë që lidhet me përdorimin e një skaneri barkodi pa tel 2D?

Kur përdoren sipas udhëzimeve të prodhuesit, skanuesit e barkodit me valë 2D janë të sigurt dhe nuk paraqesin rreziqe të rëndësishme për shëndetin ose sigurinë për përdoruesit.

Cilat janë disa përdorime të zakonshme për një skaner 2D të barkodit me valë?

Disa përdorime të zakonshme për një skaner 2D të barkodit me valë përfshijnë menaxhimin e inventarit, sistemet e pikave të shitjes me pakicë, gjurmimin e aseteve, biletat dhe pranimet, dhe përpunimin e pagesave në celular.

Hardware POS për çdo biznes

Ne jemi këtu sa herë që keni nevojë për t'ju ndihmuar të bëni zgjedhjet më të mira për biznesin tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni