Video e fabrikës MINJCODE

Zgjidhni printerin tuaj termik të faturës

MINJKODI- Risitë dhe dizajnet më të fundit ngam prodhuesit e printerëve do të ndihmojë në drejtimin e biznesit tuaj në të ardhmen dhe më gjerë.

MINJCODE kryesisht ofrojnë kosto të lartë efektivePrintera termik 58 mm(Të tilla si:MJ5808,MJ5803,MJ5890etj),Printera termik 80 mm(Të tilla si:MJ8001,MJ8330,MJ8080etj) dheprintera etiketash(Të tilla si:MJ809L,MJ JK-402A).Printeri i faturave të kuzhinës është një dizajn i ri me karakteristika i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri me prerës automatik dhe i pajtueshëm me disa sisteme funksionimi.

  MJ5808 MJ5803-printer termik fature Mini printer 58 mm MJ8001

Model

5Printer faturash thermap 8 mm Cprinter termik fature hina Bprinter termik fature luetooth Printer termik 80 mm

Shpejtësia e printimit

80 mm/sek 90 mm/sek 40-70 mm/sek 3-5 inç/sek
Gjerësia e printimit 48 mm 57.5mm±0.5mm 48 mm 72 mm
Lloji i letrës Letër termike
Letër etiketë    
Bateria 1500 mAh 1500 mAh 1500 mAh 2200 mAh
Dimensioni 125mm*95mm*54mm 50*80*98 mm 106*76*47 mm 115*110*58mm
Ndërfaqja e komunikimit USB + BT USB + BT USB + BT USB + BT

Avantazhi i fabrikës

Pajisjet e prodhimit
Fabrika e pajisjeve POS

4 linja prodhimi;30,000 copë në muaj

Ekipi profesional i R&D, mbështetje teknike gjatë gjithë jetës

ISO 9001:2015, CE, FCC, ROHS, BIS, REACH certifikuar

Ndërmarrje e teknologjisë së lartë, dhjetëra patenta për dizajn dhe dobi

12-36 muaj garanci, 100% inspektim i cilësisë, RMA≤1%

Takohem meOEM & ODMurdhërat

Dorëzimi i shpejtë, MOQ 1 njësi e pranueshme

Na kontaktoni

Nëse keni ndonjë interes ose pyetje gjatë zgjedhjes ose përdorimit të ndonjë skaneri barkodi, ju lutemi klikoni lidhjen më poshtë dërgoni kërkesën tuaj në postën tonë zyrtare(admin@minj.cn)direkt!MINJKODIështë e përkushtuar për kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë së skanerit të barkodit dhe pajisjeve të aplikimit, kompania jonë ka 14 vjet përvojë në industri në fushat profesionale dhe është njohur shumë nga shumica e klientëve!

printer termik faturash bluetooth

Printera termik të faturave për çdo industri

MINJCODE ofron një gamë të besueshme, me performancë të lartëprintera termik të faturavepër shitës me pakicë, restorante, stadiume dhe parqe, ndër të tjera.Këta printera përfshijnë një sërë opsionesh moderne të lidhjes, duke përfshirë USB, RS232, LAN, Wi-Fi/wireless dhe më shumë.

Lidhshmëria që ju nevojitet

Këto ditë, asgjë nuk është më e rëndësishme se lidhja.E thënë thjesht, ju duhet printeri juaj termik që të integrohet pa probleme me pjesën tjetër të POS-it tuaj.MINJKODIPrintera me prerje termike POSshfaqni opsionet moderne të lidhjes që ju nevojiten, duke përfshirë USB, LAN, WiFi/wireless, Bluetooth, etj.

Një shumëllojshmëri e llojeve të printerëve

MINJCODE është krenare që ofron më shumë se thjesht printera termik faturash.Ne ofrojmë gjithashtu një portofol të plotë printerësh për shitës me pakicë, restorante dhe më shumë, duke përfshirë porositjen e printerëve në internet, dheprintera të faturave termike me valë.Dhe përveç faturave, printerët MINJCODE mund të printojnë edhe etiketa, bileta, porosi kuzhine etj.

E pajisur me një gamë të plotë aksesorësh

MINJCODE ofron një shumëllojshmëri të gjerë aksesorësh që janë në përputhje me tonënprintera, duke përfshirë sirtarët e parave të gatshme,skanerë të barkodit, pos manchine, dhe me shume.

Shërbimi OEM&ODM

We OEM prodhuesit e printerëve termikë të marrjesjanë në gjendje të bëjnë një ndalesëshërbime të personalizuarasipas nevojave të klientëve tanë.

1. Mbledhja e kërkesave

a.Klienti i jep draft-idetë rreth dizajnit të produktit.
b. Ekipi profesional dhe i pasionuar i shitjeve ofron shërbimin më të mirë të skanerit të barkodit, printerit termik për ju.

2.Vizatim inxhinierik

Inxhinieri MINJCODE vizatoi dizajnin dhe konfirmoi me klientin.Nëse nevojiten rregullime, inxhinieri ynë do ta ndryshojë dhe rikonfirmojë atë.
MINJCODE i përmbahet inovacionit teknologjik.Ne duke shpenzuar 10% të xhiros çdo vit në Kërkim dhe Zhvillim dhe një ekip të pasur teknik me përvojë.

3. Dizajn dhe prodhim Motherboard

Pasi të konfirmohet vizatimi, ne fillojmë të bëjmë mostrën.

4.Testimi i tërë makinës

Pas përfundimit të mostrës,MINJKODIdo ta testojë atë dhe më pas do t'ia dërgojë klientit për kontroll dhe provë.

5.Paketimi

Klienti bën të gjithë testin dhe konfirmon mostrën.Pastaj bëni prodhim masiv.
Prodhim industrial modern, kapacitet të fortë prodhimi, furnizim i qëndrueshëm i mallrave, 500000 Njësi/njësi në muaj.
Duke prodhuar skaner barkodesh me cilësi të besueshmërisë së lartë, printera termikë me çmime konkurruese, ne tani po u shërbejmë mbi 197 vendeve dhe rajoneve në mbarë botën.

printer termik i marrjes oem

Keni një kërkesë të veçantë?

Keni një kërkesë të veçantë?

Në përgjithësi, ne kemi produkte të zakonshme të printerit termik të marrjes dhe lëndë të para në magazinë.Për kërkesën tuaj të veçantë, ne ju ofrojmë shërbimin tonë të personalizimit.Ne pranojmë OEM/ODM.Ne mund të printojmë logon ose emrin tuaj të markës në trupin e printerit termik dhe kutitë me ngjyra.Për një citat të saktë, duhet të na tregoni informacionin e mëposhtëm: 

Specifikim

Ju lutemi na tregoni kërkesat për madhësinë;dhe nëse duhet të shtoni funksione shtesë si ngjyra, mbështetja e memories ose ruajtja e brendshme etj.

sasi

 Nuk ka kufi MOQ.Por për sasitë Max, do t'ju ndihmojë të merrni çmimin më të lirë.Sa më shumë sasi të porositej aq më e ulët mund të merrni.

Aplikacion

Na tregoni aplikacionin tuaj ose informacion të detajuar për projektet tuaja.Ne mund t'ju ofrojmë zgjedhjen më të mirë, ndërkohë që inxhinierët tanë mund t'ju japin më shumë sugjerime sipas buxhetit tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pse na zgjidhni si furnizuesin e printerit tuaj termik të faturave në Kinë

Minjie Technology është prodhuesi më i mirë i pajisjeve pos në Kinë, me miratimin ISO9001:2015.Dhe produktet tona kryesisht morën certifikata CE, ROHS, FCC, BIS, REACH, FDA, IP54.Pavarësisht nëse drejtoni një perandori ose një sipërmarrës që sapo filloni, do t'ju duhet hardueri i duhur POS për këtë punë.

Huizhou Minjie Technology Co, Ltd, është prodhuesi profesional i printerit termik të faturave dhe pajisjeve të makinerive pos në Kinë, meAprovimi ISO9001:2015.Dhe produktet tona kryesisht morën certifikata CE, ROHS, FCC, BIS, REACH, FDA dhe IP54.

 

profesionaleCilësia.Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin, projektimin dhe aplikimin e printerit termik dhe të shërbimitme shume se 197klientëtbotëror.

Çmimi konkurrues.ne kemi një avantazh absolut në koston e lëndëve të para.Nën të njëjtën cilësi, çmimi ynë ështëpërgjithësisht 10%-30% më e ulëtsesa tregu.

Shërbimi pas shitjes.Ne ofrojmë një1 vit garanci printerdhe a3 muajgaranci përkokë printeri.Dhe të gjitha kostot do të jenë në llogarinë tonë brenda periudhave të garancisë nëse problemet shkaktohen nga ne.

Koha e shpejtë e dorëzimit.Ne kemi profesionale dërguesi i transportit, i disponueshëm për të bërë transport me transport ajror ekspres, detar, madje edhe shërbim derë më derë.

Pyetje dhe Përgjigje

A mund të printojë një printer termik fatura?

Printerët termikë të drejtpërdrejtë janë të njohur për printimin e faturave sepse atanuk kërkojnë fishekë bojepër shtypje.Kjo i bën ato me kosto efektive për detyrat e printimit me volum të lartë si faturat në dyqane dhe restorante.

A printojnë me ngjyra printerët termikë të faturave?

Shumica e printerëve termikë të faturave janë printerë të drejtpërdrejtë termikë dhe printojnë vetëm në shkallë gri në letër të ndjeshme ndaj nxehtësisë.Opsionet e tyre të ngjyrave janë të kufizuara sepse printojnë shpejt imazhet në letër të ndjeshme ndaj nxehtësisë.

Një lloj tjetër printeri termik - printeri i transferimit termik - mund të printojë me ngjyra.Ekzistojnë lloje të ndryshme printerësh të transferimit termik që mund të printojnë numra të ndryshëm ngjyrash, zakonisht duke depozituar rrëshira ose dyllë me ngjyra në lloje të ndryshme letre ose pëlhure.Printerët e transferimit termik priren të përdoren për detyra të veçanta si printimi në pëlhurë ose filma plastikë.Ato zakonisht janë shumë të shtrenjta për t'u përdorur në mënyrë që të ketë kuptim përdorimi i printerëve të transferimit termik për të printuar faturat.

Cilat janë opsionet e lidhjes për printerët e marrjes?

 

Pavarësisht nga lloji i printerit të faturave që zgjidhni, do t'ju duhet të merrni parasysh lidhjen.Këtu janë llojet e ndryshme të opsioneve të lidhjes për printerët e faturave POS, me të mirat dhe të këqijat për secilin.

 

Seriali- Më i ngadalshëm dhe më i vjetëruar, por një opsion i lehtë, i lirë, klasik

 

Paralele- Mund të jetë i ngadalshëm, por është i lehtë për t'u lidhur me një tabelë qarku dhe funksionon mirë në distanca të shkurtra

 

USB- Një sistem modern, më i shtrenjtë, por më fleksibël dhe i disponueshëm universalisht

 

Ethernet- I aftë për të bartur sinjal në distanca të gjata, por është opsioni më i shtrenjtë

 

Wireless- Aktivizon përdorimin e celularit dhe nuk ka nevojë për tela, por duhet të mendoni për sigurinë e rrjetit

 

Bluetooth- Merr më pak energji dhe shkurton rrëmujën, por ka një gamë të shkurtër sinjali dhe mund të jetë i shtrenjtë

 

Si funksionon printeri termik i marrjes?

Për të kuptuar se si funksionon një printer termik, së pari duhet të kuptoni se ekzistojnë dy lloje të metodave të printimit termik: printimi me transferim termik dhe printimi termik i drejtpërdrejtë.

Si të pastroni një printer termik të marrjes?

Fikni printerin dhe hapni kapakun e printerit.Pastroni elementët termikë të kokës termike me një shtupë pambuku të lagur me një tretës alkooli (etanol ose IPA).

Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?

Kushtet e dorëzimit mund të jenë EXW, FOB, FCA ose CIF.

A ofron produkti softuer për printer termik?

Ne ofrojmë vetëm harduerin

Çfarë është shkalla e defektit të printerit?

5 ‰

Cili është afati i pagesës?

T/T, Western Union, L/C, etj.

A mund të siguroni SDK/driver për printera?

Po, mund të shkarkohet në ueb-in tonë

Hardware POS për çdo biznes

Hardware POS për çdo biznes

Ne jemi këtu sa herë që keni nevojë për t'ju ndihmuar të bëni zgjedhjet më të mira për biznesin tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni