HARDWARE POS
Fabrika e skanerit të barkodit
furnizuesi i printerit termik
Fabrika e shitjes me shumicë të POS-ve të gjitha-në-një në Kinë

MINJCODE është një kompani e përkushtuar për të ofruar skanerët më të mirë të barkodit dhe zgjidhjet e tjera harduerike POS

Faleminderit që vizituat MINJCODE!Ne jemihardueri POSspecialistët.Ne ofrojmë zgjidhje pajisjesh për shitje me pakicëTerminalet POSdhe terminalet POS të restoranteve me çmime buxhetore.Qëllimi i kompanisë tonë është të ofrojë shërbime me integritet dhe çmime të drejta, kjo është arsyeja pse ju gjithmonë mund të nënshkruani marrëveshjen me minjcode.com.Jeni të interesuar të blini pajisje POS?Shikoni udhëzuesin tonë për blerjen e pajisjeve POS.
Ne kemi një kuptim të plotë të zgjidhjeve tona të harduerit POS dhe do t'ju ofrojmë pajisjet periferike POS që ju nevojiten për të marrë një vendim të informuar për blerjen.Faqja jonë e internetit është plot me informacione të dobishme, duke përfshirë udhëzues të thelluar për blerjen,blogpostimet dhe faqet e kategorive të produkteve me përmbajtje arsimore përkatëse dhe përshkrime të produkteve.Këto mjete ju ndihmojnë të kuptoni më mirë dhe të zgjidhni pajisjet e duhura POS për ju.Kjo është ajo që na dallon nga faqet e tjera që ofrojnë vetëm një shitje të shpejtë pa asnjë ndihmë.Ekspertët tanë POS mund t'ju ofrojnë pajisje POS si specialistëZgjidhjet e skanuesit të barkodit POS, printera termik/etiketëdhesirtarët e parave të gatshme.Jo vetëm që ofrojmë këshilla të ekspertëve, por gjithashtu ofrojmë shërbim të shkëlqyer ndaj klientit.

më shumë >>

Profesioni i shitësve të pajisjeve POS, Prodhuesve, Fabrika, Në Kinë

Huizhou Minjie Technology Co., Ltdështë themeluar në vitin 2009, është një nga liderëtProdhuesit e pajisjeve POS, fabrikat&furnizuesitnë Kinë, duke pranuar urdhra OEM, ODM.Ne kemi përvoja të pasura në prodhimin dhe zhvillimin e kërkimit për të ndryshmeLlojet e harduerit POS.Ne fokusohemi në teknologjinë e përparuar, hapin e rreptë të prodhimit dhe një sistem të përsosur QC.

Kompania jonë e specializuar në zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e produkteve të identifikimit automatik.Produktet tona kryesore janëSkanera barkodi me tel dhe pa tela, Skanera desktopi gjithëdrejtues, Skanimi i moduleve të motorit,Printera me barkod etiketash, Printer termik i faturave, POS Gjithë-në-NjëEtj…

OEM/ ODMnë dispozicion, duke e bërë dizajnin lirisht për pajisje Pos, ose kuti me ngjyra.

Personalizimi është i disponueshëm.

 

më shumë >>

PSE ZGJIDHNI MINJCODE

Si profesionistprodhuesi i harduerit posdhe në fabrikë, pozicionimi ynë është që të jemi ekipi teknik i klientit, prodhimi, pas shitjes, Kërkim dhe Zhvillim, të ofrojmë shpejt dhe profesionalisht zgjidhje të ndryshme terminale pos për të zgjidhur problemet e ndryshme të pagesave që hasin klientët.Klientët tanë duhet vetëm të bëjnë një punë të mirë në shitjet e pajisjeve të sistemit pos, gjëra të tjera si kontrolli i kostos, dizajni dhe zgjidhjet e makinerive pos, dhe pas shitjes, ne do t'i ndihmojmë klientët të merren me të në mënyrë që të maksimizojnë përfitimet e klientit.

Kontaktoni ekipin tonë të mbështetjes
 • Shumica e pajisjeve të sistemit pos që kemi prodhuar në 2011 deri më tani janë ende duke punuar mirë.Një jetëgjatësi e gjatë do t'ju kursejë shumë më tepër kosto për zëvendësimet.

  Jetëgjatësia më e gjatë

  Shumica e pajisjeve të sistemit pos që kemi prodhuar në 2011 deri më tani janë ende duke punuar mirë.Një jetëgjatësi e gjatë do t'ju kursejë shumë më tepër kosto për zëvendësimet.

 • Shumica e pajisjeve të sistemit pos, veçanërisht terminali pos, makina terminale pos, të gjitha në një makinë pos, printeri termik i faturave dhe skaneri i barkodit është shumë më konkurrues në çmim se furnizuesit e tjerë.

  Çmimi konkurrues

  Shumica e pajisjeve të sistemit pos, veçanërisht terminali pos, makina terminale pos, të gjitha në një makinë pos, printeri termik i faturave dhe skaneri i barkodit është shumë më konkurrues në çmim se furnizuesit e tjerë.

 • Ne ofrojmë një shërbim të shpejtë të dorëzimit.kryesisht për pajisjet normale të sistemit pos, ai mund të dorëzohet brenda 3 ditëve shpejt.Për sasi të mëdha, në përgjithësi, është 7-15 ditë.

  Dorëzimi i shpejtë

  Ne ofrojmë një shërbim të shpejtë të dorëzimit.kryesisht për pajisjet normale të sistemit pos, ai mund të dorëzohet brenda 3 ditëve shpejt.Për sasi të mëdha, në përgjithësi, është 7-15 ditë.

 • Të paktën 2 vjet garanci, është në rregull të zgjatet 5 deri në 10 vjet sipas kërkesave të klientit.

  Periudha e gjatë e garancisë

  Të paktën 2 vjet garanci, është në rregull të zgjatet 5 deri në 10 vjet sipas kërkesave të klientit.

 • Ne jemi gjithmonë duke mbajtur inovacionin në harduerin e sistemit pos sipas trendit të tregut.Është në rregull për kërkimin dhe zhvillimin bazuar në idetë dhe këshillat tuaja.

  Kërkim dhe Zhvillim më i fortë

  Ne jemi gjithmonë duke mbajtur inovacionin në harduerin e sistemit pos sipas trendit të tregut.Është në rregull për kërkimin dhe zhvillimin bazuar në idetë dhe këshillat tuaja.

Gjeni harduerin e duhur Pos për biznesin tuaj

MINJCODE ka më shumë se një dekadë përvojë që ofron të plotëHardware POSzgjidhje për klientët tanë me pakicë dhe restorante.Pavarësisht nëse ju duhet të konfiguroni një sistem të plotë POS nga e para ose keni nevojë të shtoni pajisje periferike dhe softuer në sistemin tuaj bazë, ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni zgjidhjen e duhur.

 • Video-1
 • Video-2
 • Video-3
 • Video-4
 • Restorant 01

  Restorant

 • Bar/Klub nate 02

  Bar/Klub nate

 • Shitje me pakicë 03

  Shitje me pakicë

 • Ushqimore ose Market 04

  Ushqimore ose Market

 • Biznes shërbimi 05

  Biznes shërbimi

Shikoni postimin tonë të fundit të blogut të harduerit POS!

Seksioni ynë i blogut të pikave të shitjes (POS) ju mban të përditësuar me të rejatLajmet e harduerit POS, duke përfshirë këshilla dhe këshilla të rëndësishme për sistemet POS të restoranteve, sistemet POS me pakicë dhe POS celulare në seksionin tonë të blogut të Pikave të Shitjes (POS).Postimet tona në blog përfshijnë gjithashtu komente dhe bazat për më të miratterminale POS të gjitha-në-njëdhe pajisje periferike POS plotësuese si skanerët e barkodit MINJCODE, printerët e faturave/etiketave dhe sirtarët e parave, ndër produkte të tjera të vlefshme.Pavarësisht nëse ju duhet të zgjidhni harduerin e duhur POS për biznesin tuaj ose thjesht jeni të interesuar të vazhdoni me lajmet dhe rishikimet më të fundit të pajisjeve POS, ne ju inkurajojmë të qëndroni të sintonizuar me blogun tonë për më shumë informacione të rëndësishme.

A ka nevojë për bojë printeri termik portativ?

Printerët portativë termikë po bëhen gjithnjë e më të popullarizuar për transportueshmërinë dhe shkathtësinë e tyre.Me aftësinë për të printuar dokumente dhe fatura me cilësi të lartë në lëvizje, këto pajisje kompakte janë bërë një mjet i domosdoshëm për bizneset, profesionistët dhe individët ...
më shumë >>

si të përdorni printer termik portativ?

1. Përbërja dhe përbërësit e printerit termik portativ 1.1 Trupi kryesor: Pjesa thelbësore e printerit termik është trupi kryesor, i cili integron një numër të madh komponentësh të rëndësishëm, duke përfshirë kokën e printimit, modulin e furnizimit me energji elektrike, qarqet e kontrollit etj. .
më shumë >>