ПОС ХАРДВЕР
Фабрика за скенери за баркодови
снабдувач на термички печатачи
Сè-во-едно Фабрика за големопродажба на ПОС во Кина

MINJCODE е компанија посветена на обезбедување на најдобри скенери за баркодови и други POS хардверски решенија

Ви благодариме што го посетивте MINJCODE!Ние смеPOS хардверспецијалисти.Ние нудиме решенија за опрема за малопродажбаПОС терминалии ресторански ПОС терминали по буџетски цени.Целта на нашата компанија е да обезбеди услуги со интегритет и правични цени, поради што секогаш можете да го запечатите договорот со minjcode.com.Дали сте заинтересирани за купување POS хардвер?Проверете го нашиот водич за купување хардвер POS.
Имаме сеопфатно разбирање за нашите POS хардверски решенија и ќе ви ги обезбедиме POS периферните уреди што ви се потребни за да донесете информирана одлука за купување.Нашата веб-страница е полна со корисни информации, вклучително и детални водичи за купување,блогобјави и страници со категории на производи со релевантни образовни содржини и описи на производи.Овие алатки ви помагаат подобро да ја разберете и изберете вистинската POS опрема за вас.Ова е она што нè издвојува од другите сајтови кои само нудат брза продажба без помош.Нашите POS експерти можат да ви обезбедат POS хардвер како што е специјалистРешенија за скенер за баркод POS, термички/печатачи за етикетиифиоки за готовина.Не само што нудиме стручни совети, туку обезбедуваме и одлична услуга за клиентите.

повеќе >>

Професии POS продавачи на хардвер, производители, фабрика, во Кина

Huizhou Minjie Technology Co., Ltdе основана во 2009 година, е една од водечкитеПроизводителите на хардвер ПОС, фабрики&добавувачиво Кина, прифаќајќи нарачки OEM, ODM.Имаме богато искуство во производство и развој на истражување за различниТипови на хардвер ПОС.Се фокусираме на напредна технологија, строг производствен чекор и совршен систем за КК.

Нашата компанија специјализирана за развој, производство, продажба и сервис на производи за автоматска идентификација.Нашите главни производи сеЖични и безжични скенери за баркодови, Омнинасочни десктоп скенери, Модули за скенирање на моторот,Принтери за баркодови за етикети, Термички печатач за сметки, Сè-во-едно ПОСитн…

OEM/ ODMдостапни, правејќи дизајн слободно за Pos Hardware или кутии во боја.

Достапно е прилагодување.

 

повеќе >>

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ MINJCODE

Како професионалецпоз производител на хардвери фабрички, нашето позиционирање е да бидеме технички, производствен, пост-продажен, тим за истражување и развој на клиентите, брзо и професионално да обезбедиме различни решенија за пос терминал за решавање на различни проблеми со плаќањето со кои се среќаваат клиентите.Нашите клиенти треба само да завршат добра работа во продажбата на хардверот на пос системот, другите работи како што се контролирањето на трошоците, дизајнот и решенијата за поз машина и постпродажбата, ние ќе им помогнеме на клиентите да се справат со тоа за да ги максимизираме придобивките на клиентите.

Контактирајте го нашиот тим за поддршка
 • Поголемиот дел од хардверот на поз системот што го произведовме во 2011 година до сега сè уште работи добро.Долгиот животен век ќе ви заштеди многу повеќе трошоци за замена.

  Најдолг животен век

  Поголемиот дел од хардверот на поз системот што го произведовме во 2011 година до сега сè уште работи добро.Долгиот животен век ќе ви заштеди многу повеќе трошоци за замена.

 • Поголемиот дел од хардверот на поз системот, особено по-терминалот, по-терминалната машина, сè во една по- машина, термичкиот печатач за сметки и скенерот за баркодови е многу поконкурентна по цена од другите добавувачи.

  Конкурентна цена

  Поголемиот дел од хардверот на поз системот, особено по-терминалот, по-терминалната машина, сè во една по- машина, термичкиот печатач за сметки и скенерот за баркодови е многу поконкурентна по цена од другите добавувачи.

 • Обезбедуваме услуга за брза испорака.главно за нормален хардвер на по-систем, може да се испорача брзо во рок од 3 дена.За големи количини, генерално, тоа е 7-15 дена.

  Брза испорака

  Обезбедуваме услуга за брза испорака.главно за нормален хардвер на по-систем, може да се испорача брзо во рок од 3 дена.За големи количини, генерално, тоа е 7-15 дена.

 • Најмалку 2 години гаранција, во ред е да се продолжи од 5 до 10 години според барањата на клиентот.

  Долг гарантен рок

  Најмалку 2 години гаранција, во ред е да се продолжи од 5 до 10 години според барањата на клиентот.

 • Секогаш ја задржуваме иновативноста во хардверот на поз системот според трендот на пазарот.Во ред е истражување и развој врз основа на вашите идеи и совети.

  Посилно истражување и развој

  Секогаш ја задржуваме иновативноста во хардверот на поз системот според трендот на пазарот.Во ред е истражување и развој врз основа на вашите идеи и совети.

Најдете го вистинскиот хардвер за пози за вашиот бизнис

MINJCODE има повеќе од една деценија искуство што нуди комплетноPOS Хардверрешенија за нашите клиенти на мало и ресторани.Без разлика дали треба да поставите целосен POS систем од нула или треба да додадете периферни уреди и софтвер на вашиот основен систем, ние можеме да ви помогнеме да го пронајдете вистинското решение.

 • Видео-1
 • Видео-2
 • Видео-3
 • Видео-4
 • Ресторан 01

  Ресторан

 • Бар/Ноќен клуб 02

  Бар/Ноќен клуб

 • Малопродажба 03

  Малопродажба

 • Намирници или пазар 04

  Намирници или пазар

 • Услужен бизнис 05

  Услужен бизнис

Проверете го нашиот најнов пост на блогот за хардвер POS!

Нашиот дел од блогот Point of Sale (POS) ве одржува во тек со најновитеХардверски вести за ПОС, вклучувајќи важни совети и совети за POS системи за ресторани, POS системи за малопродажба и мобилни POS во нашата секција за блог Point of Sale (POS).Нашите објави на блог исто така вклучуваат прегледи и основи за најдобритесе-во-едно ПОС терминалии комплементарни POS периферни уреди како што се баркод скенери MINJCODE, печатачи за сметки/етикети и фиоки за готовина, меѓу другите вредни производи.Без разлика дали треба да го изберете вистинскиот POS хардвер за вашиот бизнис или едноставно сте заинтересирани да бидете во тек со најновите вести и прегледи за POS опремата, ве охрабруваме да останете во тек со нашиот блог за повеќе релевантни информации.

Искусете ги неограничените можности на безжичното термичко печатење

Безжичните термални печатачи се уреди способни за печатење преку безжична мрежна конекција, комбинирајќи ја практичноста на безжичното поврзување со предностите на термалните печатачи, овозможувајќи им на корисниците поефикасно и поудобно искуство за печатење. Како спецификации на добавувачот...
повеќе >>

Предности на преносливи термички печатачи

Во денешното модерно општество со брзо темпо, потребата за ефикасни и сигурни решенија за печатење станува сè поважна.Без разлика дали се работи за канцелариско или малопродажно опкружување, потребата за висококвалитетно печатење е критична за сите видови бизниси.Техника за термичко печатење...
повеќе >>